Jaké nabízíme aktivity v Juklíku v červnu 2021?

My document title

Od pondělí 7.6. OTEVÍRÁME Juklík.

Stanovené podmínky vládou neumožňují organizovat pravidlené vedené lekce plavání. Budeme nabízet volné plavání, individuální lekce a lekce vaniček. 

Těšíme se na vás. 

 

Jaké nabízíme aktivity v červnu? 

VOLNÉ PLAVÁNÍ

Ano. Volné plavání budeme nabízet. Volné plavání budeme nabízet jak v Juklíku na Praze 5, tak v Juklíku na Praze 10. Nabídka volných termínů je k dispozici zde a najdete ji i v náhradovém systému, kde si můžete udělat rezervaci na svůj termín. Rezervace se dělá on-line. Volné kredity za nedochozený kurz lze čerpat při volném pavání až do prosince 2022 nebo pak i od září až do prosince 2022 jako náhradní hodiny vedených lekcí. (Volné kredity nelze čerpat za individuální lekce). 

Může se stát, že do Juklíku nechodíte a nemáte volné kredity k čerpání. Ale chtěli byste si do Juklíku na volné plavání přijít? Napište svůj zájem a konkrétní den a čas na akce@juklik.cz a vše domluvíme. Připište, kolik osob půjde do vody. A určitě připište, o kterou pobočku Juklíku máte zájem. Zda o Juklík na Praze 5 nebo o Juklík na Praze 10. Pokud chodíte do Juklíku na Prahu 10 a rádi byste dorazili na volné plavání do Juklíku na Prahu 5, napište také svůj zájem na akce@juklik.cz 

 

Pro jistotu připomínáme:

2 lidi ve vodě  1 kredit
3 lidi ve vodě 2 kredity nebo 1 kredit a doplatek 180Kč
4 lidi ve vodě 2 kredity
5 lidí ve vodě 3 kredity nebo 2 kredity a doplatek 180Kč
6 lidí ve vodě 3 kredity

Pokud budete mít zájem, můžete samozřejmě pozvat kamarády a vodní chvilky si v Juklíku užít společně. Kamarádi buď mohou čerpat vaše kredity nebo na recepci volné plavání uhradí. Pokud budete chtít čerpat pro kamarády vaše kredity, napište na akce@juklik.cz a necháme vám v systému vše nastavit.

Na jeden konkrétní termín je možno čerpat 1 kredit na jméno jednoho dítěte. Na stejný termín vás pustí i na kredit sourozence. Ale nepustí vás duplicitně na stejné jméno. Pokud budete chtít přijít 3 lidé do vody na 2 kredity na jméno jednoho dítěte, také prosím napište na akce@juklik.cz a necháme vám vše nastavit. Můžete si zarezervovat vámi zvolený termín na jeden kredit pro dva lidi a pak napište a my vám necháme na další kredit nastavit možnost účasti dalších osob ve stejném, vámi zvoleném, termínu. Určitě se na všem dokážeme domluvit. Jenom musí proběhnout nějaké kroky v systému trošku nestandartně. Ani pro náhradový systém není tato situace jednoduchá :-)

Připomínáme. Do kreditů se započítávají pouze lidé, kteří jdou do vody. Doprovod, který nepůjce do vody a bude si užívat chvilky na baru, v herně či zahradě,  je vítán a nemusí nic platit a ani se za něj nemusí strhávat kredity :-)

 

Organizační informace. 

  • V současné době lze v Juklíku platit pouze hotově. Kartový systém máme mimo provoz.
  • Občerstvení na baru bude, ale v omezeném sortimentu. Omlouváme se, ale na tak malou chvilku je těžké rozjíždět zásobování baru v plném sortimentu. Určitě si ale vyberete a pochutnáte. 
  • Vemte sebou na plavání plavenku nebo jakýkoliv doklad. Poslouží vám jako záloha na klíčky od skříněk. 
  • Budeme se muset při vstupu prokazovat nějakým potvrzením, testem? Ano. Je nutné se prokázat negativním testem z certifikovaného odběrového místa (nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo nejdéle před 72 hodinami antigenní test na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem), nebo potvrzením o dokončeném očkování, nebo očkováním po 1.dávce (od 21 dnů) nebo potvrzením o prodělané nemoci (do 180 dnů). Děti do 6 let bez testu. Podrobné informace MZDR, bod 17
  • Doba pobytu ve vodě je 60 minut. Před plaváním můžete dorazit do Juklíku 30 minut před zahájením vaší lekce. Zdržet se můžete dle libosti. Máme nařízenou omezenou kapacitu lidí ve vodě a tak bude na baru a v herně volněji. Sami určitě poznáte, kdy se Juklík zaplní a je zapotřebí uvolnit místo dalším plaváčkům. 
  • Povinností jsou respirátory. Ve sprchách, bazénu a při konzumaci samozřejmě respirátory odkládáme.

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nabízíme. Domluva je zcela individuální. Prosím, napište do Juklíku na Prahu 5 (zapis@juklik.cz) nebo do Juklíku na Prahu 10 (pripotocni@juklik.cz) svůj zájem. Nezapomeňte připsat tel. číslo. Spojíme se s vámi a vše domluvíme k oboustranné spokojenosti. Pokud máte opravdu zájem, s napsáním neotálejte. Červen je krátký a moc termínů se nám tam nevejde :-(

 

VANIČKOVÉ PLAVÁNÍ

Nabízíme. Domluva je zcela individuální. Prosím, napište do Juklíku na Prahu 5 (zapis@juklik.cz) nebo do Juklíku na Prahu 10 (pripotocni@juklik.cz) svůj zájem. Nezapomeňte připsat tel. číslo. Spojíme se s vámi a vše domluvíme k oboustranné spokojenosti. Pokud máte opravdu zájem, s napsáním neotálejte. Červen je krátký a moc termínů se nám tam nevejde :-(

 

PLAVÁNÍ PRO TĚHOTNÉ

V průběhu června nabízet plavání pro těhotné v Juklíku nebudeme. Kurzy pro těhotné budeme nabízet až od září. Pokud máte zájem, můžete kdykoliv napsat do Juklíku na Prahu 5 (zapis@juklik.cz), že se chcete od září zapojit a my se s vámi spojíme a vše domluvíme.

 

AQUA-AEROBIC

V průběhu června nabízet Aqua-aerobic v Juklíku nebudeme. Kurzy  budeme nabízet až od září. Pokud máte zájem, můžete kdykoliv napsat do Juklíku na Prahu 5 (zapis@juklik.cz), že se chcete od září zapojit a my se s vámi spojíme a vše domluvíme.

 

 

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.