Březen 2021 - aktuální informace

My document title

 

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Opravdu ne? Jako opravdu ne? Tak pak obratem pište do Juklíku. Určitě vám poradíme. A odpověď na danou otázku doplníme :-)

 

Telefonovat do Juklíku je v současné době zbytečné.

Juklík je z ekonomických důvodů naprosto zazimován, topení je vypnuté a do Juklíku nechodíme.
Byla by nám tam obrovská zima.

Na maily odpovídáme zcela pravidelně.


Juklík Praha 5 -  zapis@juklik.cz

Juklík Praha 10 - pripotocni@juklik.cz

 

 

Nejdůležitější informace?

Neplaveme. Juklík je zcela UZAVŘEN. Kdy budeme otvírat? To opravdu nevíme. Ale hned jak něco budeme vědět, s radostí vás budeme informovat.

 

Co se děje s přerušeným kurzem?

Přerušený kurz se bude prodlužovat v plném rozsahu. I s možností náhradních lekcí za omluvené lekce. Až budeme vědět termín otevření, nabídneme podrobné informace. Ale vy už po zkušenostech víte, že o vás bude hezky postaráno :-)

 

Musíme sami udělat něco v náhradovém systému?

Nemusíte. Náhradový systém je zcela uzamčen.

 

Lekce vaniček, individuální lekce, aqua-aerobic, lekce pro těhotné

Ani ty se nekonají. Lekce aqua-aerobicu budou prodlouženy. Vaničky, plavání těhotných, individuální lekce ..... po znovuotevření budou řešeny s každým individuálně.

 

Plavání na bazéně Heyrovského

Až budeme přesně vědět, kdy se napustí bazén, budeme vás kontaktovat se zahájením kurzů a s řešením (posun kurzu, vrácení peněz...).

 

Máme uhrazenou permanentku na dětské plavání nebo na aqua-aerobic.

Samozřejmě ani na vás jsme nezapomněli. V náhradovém systému budete mít prodlouženou platnost.

 

Máme řádně omluvené lekce v září, v říjnu nebo v prosinci. V době, kdy se ještě plavalo. Bude možnost odchodit si náhradní lekce? Nebo nám lekce propadají?

Lekce vám nepropadají. Kurz bude posunut s celou svou historií. Za řádně omluvené lekce bude možnost čerpat náhradní hodiny.

 

Chci vrátit finance za kurz od září 2020. Je to možné?

Omlouváme se. Juklík není schopen tomuto přání vyhovět. Jsme rádi, že vám jsme schopni nabídnout posun lekcí v plném rozsahu.

 

Změnil se nám program, režim dítěte ....

Chápeme, že se mohlo spoustu věcí změnit. V tom případě určitě kontaktujte po znovuotevření bazénů zápisové oddělení a pokusíme se najít nějaký jiný termín, který by vám vyhovoval více. Juklík Praha 5 - Helena Junková - zapis@juklik.cz, 251 610 441, Juklík Praha 10 - Lenka Havířová - pripotocni@juklik.cz, 271 726 567.

 

Plaveme v Juklíku na Praze 5 na malém bazénku a máme pocit, že jsme malému bazénku už odrostli.......

Nebojte se. I ve 2,5 letech se na malém bazénku naučíte nepřeberné množství prvků z plaveckých dovedností. Užívejte si komorního prostředí a věřte, že instruktorky mají obrovské množství praxe a výuku na malém bazénku přizpůsobí i těm starším dětem. Je zcela zbytečné se chaoticky stěhovat v průběhu kurzu na velký bazén. Naučíte se toho opravdu hodně. Jakékoliv obavy jsou zbytečné.

 

V říjnu,v listopadu či v prosinci (v době, kdy byl bazén uzavřen) jsme měli nějaké své lekce omluvené. Lece nám propadne?

V žádném případě vám lekce nepropadne. Tato omluvená lekce vám byla přenastavena na status "kurz". Tak to uvidíte i ve svých lekcích. Tato omluvená lekce v září, říjnu či prosinci by vám najednou jako omluvená skočila na leden, únor či březen ..... a to by vám nemuselo vyhovovat. Z toho důvodu byly všechny omluvené lekce převedeny na řádné lekce v kurzu.

 

Kdy a kde si můžeme vyzvednout uhrazené dárkové poukazy?

Děkujeme všem, kteří Juklík podpořili zakoupením dárkových poukazů. Moc si toho vážíme. Dárkové poukazy budou při otevření k vyzvednutí na recepci Juklíku.

 

Nestihli jsme si vybrat náhradní kredity z března 2020

Za nekonané březnové lekce byly nastaveny náhradní kredity s platností do konce roku 2020. Byl dostatek času si tyto kredity vyčerpat. Celý červen byl vyhrazen pro čerpání těchto kreditů. Pokud jste to nestihli a máte chuť si je ještě vyčerpat, napište po znovuotevření Juklíku na akce@juklik.cz informaci, že chcete tyto náhradní hodiny převést k možnosti čerpání do června 2021. Do týdne vám kredit bude prodloužen. Zároveň děkujeme všem, opravdu moc děkujeme, kteří se v rámci podpory Juklíku rozhodli tyto kredity již neprodlužovat a nečerpat.

 

Po storno podmínkách jsme stornovali kurz duben až červen 2020. Kdy nám budou vráceny finance?

Byla možnost si vybrat obratem finance formou dárkového poukazu nebo vrácení financí v plném rozsahu v prvním čtvrtletí (leden - březen) roku 2021. O tomto slibu víme a dodržíme ho. Vzhledem k tomu, že nikdo z nás nepředpokládal, že bude Juklík tak dlouho uzavřen, finance se budou vracet v nejzazší termín, tj. koncem března 2021. Aktualizace - všem byl v polovině února zaslán informační mail s prosbou o zaslání účtu, kam můžeme finance vrátit. 

 

Chceme se také naučit plavat a přihlásit se k vám do kurzu.

To nás opravdu těší a rádi vás u nás v bazénu uvidíme. Napište svůj zájem do Juklíku na Prahu 5 (zapis@juklik.cz) nebo na Prahu 10 (pripotocni@juklik.cz). Podle toho, kam chcete chodit. Podle zkušeností vás zařadíme do rozjetého kurzu nebo ještě nějaké lekce budou začínat později. Možnost volného místa je malá, ale za napsání to určitě stojí. Třeba zrovna pro věk vašeho dítěte nějaké místečko v kurzu bude.

 

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.