Organizační informace. Co a jak bude s neodchozeným kurzem v Juklíku?

My document title

Vážení klienti.

 
Kurz od dubna 2020 stále ještě není vychozený. Napřed jsme ho přesouvali na kurz od září a od té doby ho stále posouváme. Mysleli jsme si, že ho zvládneme dochodit do konce února 2021. Nikdo z nás netušil, že bude Juklík uzavřen déle než rok. 

Za tolik dní se stalo spoustu věcí. I těch krásných. Z vašich mailů víme, že do mnoha rodin se narodil nový uzlíček štěstí, spoustu uzlíčků štěstí je na cestě. Také se změnil rodinný režim. Z malých dětí se staly školkáčci, ze školkáčků se stali školáci …...

 
Situace je pro další prodlužování kurzů neudržitelná. Přichází k nám prosby o změny termínů v takovém množství, že už nejsme schopní tuto situaci uspokojivě řešit. Ani z organizačních ani z ekonomických důvodů.

Snažili jsme se najít řešení, které by bylo pro všechny vstřícné. Pevně doufáme, že budete spokojeni.

 
Obecně.

Nedokončený kurz dětského plavání se už nebude prodlužovat, ale budou vám nastaveny náhradní kredity.

 
Níže najdete odpovědi na všechny otázky.

Pokud by na nějakou otázku scházela odpověď, neváhejte nás kontaktovat. Odpověď doplníme.

Dotazy pro Juklík na Prahu 5 - zapis@juklik.cz

Dotazy pro Juklík na Prahu 10 - pripotocni@juklik.cz

 

Standartní kurzy plavání - děti
Juklík Praha 5 malý i velký bazén, Juklík Praha 10 bazén


Vzhledem k uzavření a vypuštění bazénů schází ještě odchodit 7-9 lekcí (pondělí 8 lekcí, úterý až čtvrtek 7 lekcí, pátek 9 lekcí). Děkujeme všem, kteří nám zaslali „záchranný kruh“ v podobě informace, že se těchto lekcí vzdávají. Velmi si toho vážíme. Ale i tak nabízíme pro všechny řešení. Všem plaváčkům budou nastaveny náhradní kredity. Všem plaváčkům. I těm, kteří si nebudou hradit pokračující kurz. Opravdu si přejeme, abyste kredity plně využili a vychodili. Z tohoto důvodu bude možnost čerpání nastavena až do prosince 2022. Náhradní kredity bude možno čerpat na vedených lekcích a na lekcích volného plavání. Kredity na volném plavání může čerpat i sourozenec, který běžně na kurzy do Juklíku nechodí. Podrobnosti čerpání kreditů na volné plavání budou uvedeny u termínů lekcí volného plavání. Registrace do vedených lekcí či do lekcí volného plavání bude probíhat přes náhradový systém. Tak jak znáte z rezervace běžných náhradních hodin. Vše bude nastaveno v náhradovém systému a určitě vás budeme informovat o termínu spuštění i o termínu otevření bazénů. 

 

 

Nechceme volné kredity na dětské plavání. Chceme za nedokončený kurz vrátit finance nebo dárkový poukaz nebo finance odečíst z platby dalšího kurzu. 


Je nám to líto, ale opravdu tuto nabídku nejsme schopni poskytnout. Jsme rádi, že dokážeme nabídnout volné kredity k náhradním termínům.

 

V době, kdy se plavalo (září-říjen 2020, pak pár dnů v prosinci), jsme si odchodili víc lekcí než bylo týdnů a měli bychom tyto lekce nad rámec doplatit s 50% slevou. 


Neplaťte je. Berte je jako milý dárek.

 

V době, kdy se plavalo (září-říjen 2020, pak pár dnů v prosinci), jsme své lekce omlouvali a chceme si za ně odchodit náhradní termíny.  


Obecně náhradu za omluvené lekce nejsme schopni hromadně řešit. Děkujeme všem, kteří nám zaslali „záchranný kruh“ v podobě informace, že se těchto lekcí vzdávají. Velmi si toho vážíme. Pokud máte zájem čerpat tyto omluvené lekce formou volných kreditů navíc, napište na akce@juklik.cz svůj požadavek a necháme vám přidat za omluvené lekce další náhradní kredity. Tyto kredity (kredity za omluvené lekce)  budou mít platnost do 17.12.2021.

 

Chodili jsme na malý bazén do Juklíku na Praze 5, ale už jsme z malého bazénku "vyrostli".  Jak to bude s náhradními kredity?  

 
Náhradní kredity vám budou nastaveny k čerpání na velkém bazénu.

 

Věkem jsme stále na malém bazénu v Juklíku na Praze 5. Ale od ledna 2022 už budeme věkem patřit na velký bazén. Jak to bude s volnými kredity? 

 
Víme o vás. Pokud do té doby nestihnete vybrat kredity, budou vám v lednu 2022 nevyčerpané kredity z malého bazénu převedeny na volné kredity na velký bazén.

 

Chodíme do Juklíku na Prahu 10. Rádi bychom vybrali volné kredity na volném plavání v Juklíku na Praze 5. Bude to možné? 


To je dobrý nápad. Na Praze 5 je větší bazén a užijete si vody hlavně se staršími dětmi nebo můžete přijít celá rodina. Termíny volného plavání budou vždy zveřejněny na našich stránkách. Tuto poptávku budeme řešit individuálně. Stačí napsat na akce@juklik.cz  o jaký termín budete mít zájem a my vám zjistíme, zda je volný termín a rádi vás na termín zapíšeme.

 

   

Máme u vás uhrazeno vaničkové plavání. A nestihli jsme vyčerpat.  


Se všemi budeme situaci řešit osobně. Buď vám finance převedeme na další lekce nebo vám budou finance vráceny v plné výši.

 

Máme u vás uhrazeny individuální lekce na dětské plavání.
A nestihli jsme vyčerpat. 


 Se všemi budeme situaci řešit osobně. Buď vám finance převedeme na další lekce nebo vám budou finance vráceny v plné výši.

 

Máme u vás uhrazenou permanentku na dětské plavání. 

 
Se všemi budeme situaci řešit osobně. Buď vám finance převedeme na další lekce nebo vám budou finance vráceny v plné výši.

 

Máme u vás uhrazeno plavání na bazéně Heyrovského. 


Se všemi budeme situaci řešit osobně. Buď vám finance odečteme z platby dalšího kurzu nebo vám budou finance vráceny v plné výši.

 

Mám u vás uhrazeny lekce aqua-aerobicu.  


Lekce aqua-aerobicu probíhají pouze ve večerních hodinách a náhradních termínu není mnoho. Z tohoto důvodu nám nepřipadá automatické nastavení volných kreditů vhodné. Máme jiné řešení. Pokud budete hradit kurz od září, bude vám z celkové ceny kurzovného odečtena cena za nekonané lekce (pondělním lekcím bude odečteno 8 lekcí, úterním 7 lekcí, čtvrtečním 7 lekcí). Pokud si nebudete chtít hradit kurz od září, budou vám nastaveny volné kredity k možnosti čerpání do prosince 2022. Pokud jste nestihla za některé omluvené lekce čerpat náhrady, čerpání náhradních lekcí za omluvené lekce již není možné. Pokud jste stihla odchodit víc lekcí, než bylo týdnů, nemusíte doplácet.

 

Mám u vás uhrazenou permanentku na lekce aqua-aerobicu.


Se všemi budeme situaci řešit osobně. Buď vám finance převedeme na další lekce nebo vám budou finance vráceny v plné výši.

 

Mám u vás uhrazeny lekce těhotenského plavání 

 
Se všemi byly finance řešeny individuálně a všem těhotným byly vráceny finance v plné výši.  

 

Stornovali jsem v termínu kurz od dubna 2020 a bylo nám slíbeno vrácení financí v prvním čtvrtletí roku 2021.

 
Svého slibu jsme dostáli. Všem byly finance převedeny, dle domluvy, na účet.

 

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.