Zápisy na kurzy

tužka zapis My document title

 

 

Pokud chcete vědět, kdo vaši nebo náhradní lekci vede, rádi vám tuto informaci poskytneme.

Kontaktovat nás můžete osobně nebo telefonicky - 251 610 441. 

 

Zápis na kurz od září 2022 - dětské aktivity

Kurzovné je možno platit hotově nebo kartou.
Fakturu je možno vystavit pouze na firmu, která vlastní DIČ.

Doporučujeme před platbou kurzu zkontrolovat, zda a případně kolik lekcí budete plánovaně nepřítomni. Hradíte si balíček lekcí, kdy se počítá s vaší pravidelnou účastí.

Samozřejmě je možné, že některou lekci budete omlouvat z důvodu nemoci. Ale. Pokud plánujete dovolenou, ozdravné pobyty, prodloužené víkendy …. absence se nahromadí a pak je těžké vše nahradit. Nevychozené lekce propadají, do dalších kurzů se nepřevádí. Finance se za nevyčerpané služby nevrací. 

Pokud víte, že vaše plánovaná absence bude vysoká, ponechte raději kurz na další období. Na dobu, kdy budete vědět, že vaše účast bude pravidelná.

 

Chcete s námi od září plavat?

Těšíme se na vaše zavolání.  

Můžete kontaktovat telefonicky Juklík na Praze 5 
251 611 979, 251 610 441 

telefonické úřední hodiny červenec - srpen


V tuto dobu budeme vědět přesný přehled volných míst na kurz od září. Volná místa určitě budou, jenom vám nejsme schopni dřív podat informace o přesných volných termínech. Do té doby probíhá zápis plaváčků, kteří jsou již v současných kurzech a musíme jim garantovat místa pro pokračování.

Nebereme žádné předformuláře, žádné předobjednávky. Těšíme se v domluveném termínu na váš telefonát a vše domluvíme k oboustranné spokojenosti. V prvních hodinách mohou být telefonické linky přetížené, ale všechna zmeškaná volání kontaktujeme zpět. 

Pro lepší orientaci si vás dovolujeme informovat, že se specializujeme na plavání malých dětí. Kapacita bazénu v Juklíku není nafukovací. Volná místa dokážeme nabídnout všem dětem, které už někdy "plavaly". Vždy se najde nějaké volné místo pro děti začátečníky do 15 měsíců. Starší děti - začátečníky většinou doučíme na individuálních hodinách a časem se pak mohou zařadit do běžných kurzů. Každé dítě je jiné a proto je nejlepší osobní domluva.

 

Pokud budete telefonovat ohledně termínu, je dobré vědět:

  • lekce ve vodě trvá 30'
  • určitě počítejte s příchodem do Juklíku cca 20'-30' před lekcí 
  • po plavání se zdržíte minimálně 40'-60'
  • promyslete program sourozenců, dobu dojezdu, jak a kdy jíte a spíte, jak je to v práci, jaký program má manžel, kdo bude hlídat druhé dítě ..... ať při nabízených termínech víte, který den a čas je vyhovující, který méně a který vůbec nepřipadá v úvahu
  • i když jsou v Juklíku velmi vstřícné strono podmínky, je dobré je znát a seznámit se s nimi. Najdete je i na konci stránky. 
  • v Provozním řádu a v Obchodních podmínkách nejsou žádné záludnosti, ale i tak stojí za přečtení
  • abychom už s vámi mohli vše v klidu domlouvat a zapsat rezervaci kurzu, vyplatí se nová registrace. Pokud jste již někdy do Juklíku chodili a svoji registraci jste si již dělali, nemusíte se registrovat znovu. S případným zapomenutým heslem vám pomůžeme. Pokud přihlašujete sourozence, registrujte sourozence k již zavedenému účtu jako dalšího plaváčka. (náhradový systém, nastavení uživatelů, přidat nového zákazníka pod tento účet)
  • vše ostatní domluvíme telefonicky
  • pokud budete chtít, můžete se kouknout na doporučení, jaké věci si vzít na první lekci :-)

 

CENÍK pro kurz od září do prosince 2022

Kurzovné je možno platit hotově nebo kartou. Fakturu je možno vystavit pouze na firmu, která vlastní DIČ.

  15 lekcí
pondělí - pátek 
malý bazén 7 800
velký bazén 30' 7 800
bazén HEYrovského-14 lekcí 14 lekcí, 4 760+50

 

Kurz bude probíhat od 31.8.2022 do 16.12.2022. Odstávky budou 28.9.,28.10.,17.11.2022

Na bazéně Heyrovského (plavecká škola Juklíku, pro starší plavce)
se bude plavat od 7.9. do 21.12.2022. Odstávky:28.9.,26.10.

 

Storno podmínky pro kurz od září do prosince 2022

storno typu A: pro pokročilé, pro děti, které na plavání již někdy v Juklíku chodily: do 26.8.2022 se vrací 100%. Do 11.11.2022 se vrací 50% z poměrné částky, která zbývá vyčerpat od data stornování do konce kurzu, a to bez ohledu na čerpání lekcí před stornem. Po tomto datu bez nároku na vrácení peněz.

 

storno typu B: pro začátečníky, pro děti, které na plavání v Juklíku ještě nechodily: do 16.9.2022 se vrací 100% z poměrné částky, která zbývá vyčerpat od data stornování do konce kurzu, a to bez ohledu na čerpání lekcí před stornem. Do 11.11.2022 se vrací 50% z poměrné částky, která zbývá vyčerpat od data stornování do konce kurzu, a to bez ohledu na čerpání lekcí před stornem. Po tomto datu bez nároku na vrácení peněz.

Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů a ani se nepřevádí do dalších kurzů. Za nevyčerpané služby se peníze nevracejí. Storno je nutné provést minimálně 24 hodin před začátkem vaší pravidelné lekce.

 
 

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.