Všechny informace přehledně v bodech

Vážení rodiče juklíkovských plaváčků.

Současná situace není pro nikoho jednoduchá. Myslíme moc na vás a věříme, že dokážeme všichni udržet pozitivní mysl.


Ne všechny věci se dají řešit formou on-line. Juklík je do odvolání uzavřen jak pro klienty, tak ze zdravoních důvodů i pro personál Juklíku. Vaše maily na adresu Juklíku určitě chodí, ale není nikdo, kdo by na ně obratem odpovídal. Jakmile to bude možné, maily zpracujeme. Počítejte s tím, že to může být až v polovině dubna. Pokud bude mail obsahovat dotaz, na který v níže uvedených řádcích najdete odpověď, nebudeme vás už odpovědí na mail zatěžovat.


V bodech uvádíme odpovědi na všechny možné dotazy. Tyto informace platí k 16.3. a doufáme, že budou platné i v dalších dnech. Doufáme a věříme v to, že nejpozději od poloviny dubna se všichni setkáme s úsměvem v juklíkovských vodách.

 • Všechny provozovny Juklíku jsou až do odvolání UZAVŘENY
 • Všechny narozeninové oslavy jsou po konzultaci s rodiči malých oslavenců zrušeny
 • Pyžamková párty (27.3.-28.3.) - ZRUŠENO. Finance vrátíme v plné výši. K vyzvednutí bude storno v Juklíku připraveno hned jak to situace umožní.
 • Juklíkování 5.4. - ZRUŠENO.  K vyzvednutí bude storno v Juklíku připraveno hned jak to situace umožní.
 • Akce "výprodej Didriksons1913" (1.4.-8.4.) - ZRUŠENO. Pokusíme se najít náhradní termín.

Kurz od ledna do března

 • Pokud máte uhrazený kurz do konce března, nemusíte své lekce omlouvat. Pokud jste je omluvili i to je vpořádku.
 • Juklík byl uzavřen z nařízení vlády od 13.3. Nebylo možno odchodit zbývající dvě lekce (páteční kurz 3 lekce), které zbývaly do konce kurzu. Situace je opravdu složitá pro všechny strany. Juklík se snaží najít řešení takové, aby bylo pro vás, zákazníky, přijatené. Jakmile to situace umožní, budete mít ve vašem náhradovém systému naprogramovány 2 lekce (páteční kurz 3 lekce) jako možnou náhradu. Tyto lekce budou naprogramovány v systému i plaváčkům, kteří v dalším kurzu nebudou pokračovat. Náhradní lekce bude možno vybrat do 18.12.2020.
 • Pokud jste spoléhali na to, že si v posledních 14 dnech kurzu vyberete ještě nějakou náhradní hodinu - řešení pro tuto situaci nenabízíme. Toto je v současné době nad možnosti Juklíku.

 

 • Uhrazené individuální lekce - budou převedeny do dalšího kurzu
 • Uhrazené lekce za vaničkové plavání - budou převedeny do dalšího kurzu
 • Plavání bazén Heyrovského, za uhrazené lekce od 13.3. bez možnosti účasti budou finance za 2 lekce vráceny v plné výši
 • Aqua-aerobic - 2 lekce budou převedeny k náhradě s platností do 18.12.2020
 • Plavání těhotných - za uhrazené lekce od 13.3. bez možnosti účasti budou finance vráceny v plné výši

 

Kurz od dubna do června

Pokud máte kurz uhrazený
Všechny lekce o které, z důvodu krizového opatření, začne kurz později (předpoklad je, že se bude jednat o 1-3 lekce) vám budou převedeny k možné náhradě až do března 2021. Všem plaváčkům. I těm, kteří se do pokrčovacích kurzů nepřihlásí.
Před spuštěním kurzu od dubna 2020 vám dáme vědět, zda lekce v systému omlouvat či jak postupovat dál. Lekce není zapotřebí omlouvat.

Pokud máte kurz pouze rezervovaný a nestilhli jste ho uhradit, můžete kurz uhradit na první lekci vašeho domluveného termínu. Kdy se začne v Juklíku plavat budeme informovat na našich stránkách.

Pokud chcete kurz stornovat, postupujte dle storno podmínek. Mail můžete zaslat do Juklíku na Prahu 5 - zapis@juklik.cz nebo do Juklíku na Prahu 10 - pripotocni@juklik.cz.
Určitě nechte odeslaný mail se stornem pro sebe archivovaný do doby, než vám na něj zareagujeme. Odpověď ze strany Juklíku může přijít až v polovině dubna. 
Finance pro vás budou v Juklíku připraveny jakmile to situace umožní. Při vyzvedávání storna bude nutné předložit příjmový doklad o uhrazení, pokud máte vyzvednutou plavenku, doložte i plavenku. Nutností je i OP. 

Pokud nemáte zamluvené místo a chcete se informovat a zapsat do volných termínů, je možno si termín na lekce plavání domluvit osobně. Kdy budou telefonické úřední hodiny vám dáme včas vědět.

 

Přejeme všem hlavně zdraví a už teď se těšíme na všechna vodní dobrodružství s vámi.

 

Štěpánka Štrougalová

majitelka Juklíku

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.