Náš tým


 

Marcela Burianová, barmanka


V Juklíku mě můžete najít za barem. Nejsem tu sice tak dlouho jako ostatní, ale snažím se, aby byli všichni velcí i malí návštěvníci na baru spokojení. Jsem akční typ - kolo,lyže a samozřejmě cvičení bez kterého nemužu být. Jsem ráda, že jsem se stala součástí tohoto perfektního kolektivu.Plno krásných, milých a šikovných lidí.

 
 

Denisa Burianová, barmanka

My document title

 

Jako studentka vysoké školy se ráda učím novým věcem a potkávám nové lidi. V Juklíku pracuji jako barmanka. Práce za barem mě velmi baví a jsem ráda, že jsem součástí tohoto skvělého týmu. Jsem komunikativní a ráda poradím dětem i rodičům s výběrem kávy nebo zákusku. Jsem sportovní typ a ve svém volném čase se věnuji atletice. Také už několik let hraji na klavír. Svůj volný čas trávím s kamarády.

 
My document title
 

Francisca Břečková, barmanka

My document title

 

Jsem studentka vysoké školy a do týmu jsem se připojila na konci roku 2021. Můj volný čas ráda věnuji módě a kreslení. Také jsem velmi komunikativní člověk a ráda pracuji s lidmi, takže práce za barem v Juklíku je přesně pro mě.

 
My document title
 

Ondřej Čapek

 

Já jsem 50% mužského osazení Juklíku. Mým úkolem je všechno tak nějak pospojovat, aby to vše běželo, jak dobře namazaný motor. Vystudoval jsem od Konzervatoře až po FTVS UK kde co. Také těch prací jsem vyzkoušel hodně. Od roku 2000 jsem ale v Juklíku a spokojený. Byť to někdy drhne, ale to asi v každé práci, na které nám hodně záleží. Doma se hemží několik vlastních, stále vybuchujících pytlíků plné energie. I když to tam koordinuje jedna úžasná manželka, je toho na jednoho stárnoucího chlapiska docela dost:-) Takže když to jde, relaxuji na kole nebo v zimě na běžkách.

 

 

 
 

Lucie Čepelová, barmanka, recepční


Jsem zástupkyní té nesportovní části Juklíku. Vídáte mě na recepci nebo za pultem baru. Abych nezlenivěla, o to se postarají mé tři děti. Jezdíme na kole, lyžích nebo podnikáme pěší turistiku. V Julíku pracuji od roku 2008. Rozhodně patřím mezi tu šťastnější část populace, protože si mohu každý den říci: "Jdu ráda do práce".

 
 

Lenka Havířová, provozní, barmanka


Přidala jsem se k Juklíku v roce 2016. Od prvního dne jsem z práce v něm nadšená. Mám na starost pobočku Juklíku na Praze 10. Se svými kolegy se snažím, aby se všichni cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Baví mě komunikovat s rodiči pří zápisu do kurzů, dělá mi radost obsluhovat za barem, uvařit kávu, mít připraveno něco dobrého na posilněnou pro děti po plavání, zútulňovat zázemí. Je prima, když se práce stane zároveň koníčkem. Ve volném čase  mám ráda malování, zahradničení a úplně nejvíc si užívám chvíle s rodinou na kole.

 
 

Radek Jonáš, technik


Vyvážit dámskou převahu v tomto týmu je nemožné! Ale konstatování faktu, že tvořím 50% mužského zastoupení v Juklíku, fakt zní! Vystudoval jsem střední průmyslovou školu a následně jsem se s řadou mých současných spolupracovníků potkal na FTVS UK. Krásná studentská léta bohužel rychle utekla, ale rozšíření obzorů o studium různých sportů a geografie rozhodně nebylo k zahození. Po škole a civilní službě u pražských hasičů jsem delší dobu pracoval v různých pozicích pro mezinárodní cukrovinkovou firmu. Jednoho dne jsem vše ukončil a musím řící, že jsem si našel práci, do které i po více jak 10ti letech chodím stále rád. Snad je to návrat do studentských let, možná i příležitost využít svých praktických a teoretických znalostí. Ve všech provozovnách Juklíku se starám o technické zázemí a především o kvalitu vody.

 

 
 

Helena Junková, zápisové oddělení, recepční


Ráda luštím křížovky a sudoku. U moře o co míň plavu, o to víc lenoším pod slunečníkem se sklenicí mochita a knížkou v ruce. Nebo debatím s dospívající dcerou o tom, zda můžou mít maminky na něco moderního nějaký názor.  Vůbec nejsem sportovní typ a přesto ráda pracuji ve sportovním klubu. Neučím vaše děti plavat, ale přesto dělám vše pro to, abychom pro vás našli tu správnou věkovou skupinku, skloubili lekce s kroužky dalších sourozenců, vyhnuli se dopravnímu kolapsu, nezapomněli na to, že dítě musí někdy jíst ... zkrátka a dobře - tužka, papír a plánování kdo, kdy a kam, mě baví. Pokud chcete vaše děti do Juklíku přihlásit, udělat změnu v dané aktivitě, nebo chcete chodit na aqua-aerobic nebo prostě potřebujete jenom nějaké informace - jsem zde pro vás! Vždy s úsměvem a se snahou nakombinovat i relativně nemožné.

 

 

 

 
 

Kim Kavtičnik, barmanka

 

Jsem studentka střední školy a k  Juklíku jsem se přidala v roce 2018. Jako jeden z nejmladších článků našeho týmu jsem zde velice spokojená. Baví mě komunikovat s rodiči a dětmi, ať už o tom jaký měly dnes den nebo o tom jaký zákusek si mají vybrat ke kávě. Jako bývalá mistryně České republiky v disco dance a modern dance ráda tančím ať už sama doma, někde venku s mými přáteli a nebo nenápadně za barem.

 
 

Adéla Konfrštová, barmanka

My document title
 
My document title
 

Kristýna Kosinová, instruktorka

My document title

 

Od instruktorky plavání se obecně očekává, že vodu milovala již od dětství. V mém případě tomu tak ale nebylo. Svůj pozitivní vztah k vodnímu živlu jsem si musela postupně vybudovat. Ještě na začátku základní školy pro mě bylo nepředstavitelné, že bych měla svůj obličej zanořit do vody a přeplavání bazénu na šířku pro mě byla nedosažitelná meta. Potom jsem ale začala chodit do třídy s rozšířenou výukou plavání, kde jsem se naučila, že ví-li člověk jak na to, může ve vodě zažívat báječné pocity.

Začala tak moje krátká, ale poměrně intenzivní, kariéra závodní plavkyně. Tu jsem během středoškolských studií ukončila, avšak netrvalo dlouho a začala jsem se věnovat dalšímu vodnímu sportu – závodnímu potápění s mono ploutví. Odtud už to byl jen malý krůček k přístrojovému potápění. Vysokoškolská studia mě vodě na čas trochu vzdálila, ale s narozením mých tří synů jsem se k ní opět vrátila. Nejprve jako rodič, který svá dítka doprovázel na lekce plavání. Tyto kurzy se mi však natolik zalíbily, že jsem absolvovala kurz Instruktorky dětského plavání a začala jsem působit v Juklíku coby instruktorka.

V současné době jsou mým největším zdrojem inspirace moji tři synové. Možná proto, že jeden z nich má nevyléčitelnou, neurovývojovou poruchu. Za takových okolností si člověk, více než kdy jindy, uvědomuje, že každé dítě má schopnost rozvinout svůj potenciál, avšak musí mu k tomu být poskytnuty vhodné podmínky a nesmí na něj být vyvíjen přílišný tlak. Tímto krédem se řídím i při výuce plavání – každé dítě má své možnosti a své tempo, které je třeba respektovat a vhodně ho podpořit. Jen díky tomu dokáže maximálně rozvinout své dovednosti a ještě při tom zažije spoustu legrace a o to mi jde především. Tak tedy: „Ahóóój a budu se na vás těšit ve vodách Juklíku!“.

 
My document title
 

Pavla Kubíčková, instruktorka

 

V Juklíku plavu od roku 2016. K plavání mě nepřivedlo vlastní dítě, ale touha dělat to, co mě opravdu baví. Práce s dětmi. Od roku 2010 jsem absolventkou akreditovaného rekvalifikačního kurzu Cvičitel plavání, plavčík a zdravotník zotavovacích akcí. Kojeneckému plavání se věnuji od roku 2014, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Mazi další mé aktivity patří vaničkování a hlídání dětí v rodinách.

 
 

Kateřina Kudrnová, barmanka

My document title

 

Juklík mám ráda od první chvíle, kdy jsem do něj vstoupila. Psal se rok 2012 a moje dcera Eliška nastoupila do prvního plaveckého kurzu Juklíku. Zatím stále plave a s radostí :-)

Po pár letech se mi naskytla možnost přidat se k teamu Juklík a jsem opravdu ráda, že tu jsem. Najdete mě za barem u prodeje, nebo u objednávání zboží. Zákazníci i kolegové mě tu berou jako tu "milou, usměvavou a taky trošku upovídanou" paní Katku :-)

 
 

Hanka Ludvíková, garant metodiky


Tak jsem hledala a hledala a hledala. Až jsem našla. Po úspěšném dokončení studia na ATVS Palestra - obor sportovní manažer - vychovatel a úspěšném ukončení rekvalifikačního kurzu Instruktor kojeneckého plavání, jsem našla Juklík. Díky tomu, že obě moje děti aktivně sportují, tak se můj osobní i profesní život točí kolem dětí a sportu. A jsem za to ráda!

 

 

 
 

Ivana Matějková, recepční


Mými pracovními prostředky nejsou ani voda ani plavecké pomůcky, ale telefon, tužka a PC. Jsem to já, kdo vás v Juklíku přivítá a nasměruje vaše první kroky správným směrem. Jsem vaše recepční a jsem tady pro vás každý den. A když zrovna nejsem v Juklíku, užívám si se svou velkou rodinou.

 
 

Pavla Proklešková, instruktorka


Juklíčata mě znají jako tetu Páju :-) Mám ráda jednak vodní, ale také dětský živel a tak jsem se rozhodla obojí spojit. A to je hlavní důvod, proč mě cesty zavedly do Juklíku. Moje prvotní středoškolská odbornost je však počítačový programátor a dva roky jsem pracovala v tomto oboru. Po mateřské dovolené, kterou jsem si užívala se svými třemi úžasnými synky, se můj profesní zájem zaměřil na oblast zdravotnictví a vedení pohybových volnočasových aktivit pro děti. Z pozice nižšího zdravotního pracovníka a maséra pro zdravotnická zařízení, cvičitele zdravotní tělesné výchovy pro dospělé, cvičitele tělovýchovné všestrannosti pro předškolní děti, instruktora plavání specializovaného i na nejmenší kojence, se těmito činnostmi zabývám od roku 1998.

A moje životní krédo? Dobrými pohybovými návyky a správným zacházením se svým tělem se velmi účinně předchází zdravotním obtížím. Jako bonus, kterého se mi v tomto povolání dostává je práce s dětmi, která je vždy prostoupena pozitivními emocemi. A báječné je, že jejich účinek funguje oboustranně.

 

 

 
 

Zita Riedlová, cvičitelka aqua-aerobicu

My document title

Od malička, díky svým rodičům a hlavně mamince učitelce, jsme byli s bratrem vedeni ke sportu. Tato vášeň mi zůstala dodnes. Podle ročního období se věnují potápění, plavání, in line, cyklistice, sjezdovému lyžování, stolními tenisu. Jsem též instruktorkou nordic walking. Mým životním krédem je: Pohyb vždy a v každém věku.

 
My document title
 

Marie Sarnovská, instruktorka

My document title


Když někomu popisuji své dětství metráčka v sukni (kalhoty bylo těžké na mne splašit), kroutí hlavou, jak já se dostala ke sportu :-) Byla jsem městské dítě a na tělocvik měla úlevy. Nevzpomínám si, kdy došlo k onomu pověstnému bodu zlomu. Ale šelest vyšuměl, z kil jsem se vytáhla a postupně rekreačně objevovala sport za sportem. Učaroval mi step aerobik. Prošla jsem školou Heleny Jarkovské (později ještě IQ Pohybem) a stala se ze mne instruktorka. Neuvěříte, ale cvičím proto, abych si mohla bez výčitek užívat svou další radost. A tou je lásku k jídlu. A protože fakt miluju vodu, spojila jsem všechny své vášně dohromady. A jsem tady, v Juklíku. A propos, taky při každé návštěvě nedokážete projít kolem té vitríny s dobrotami bez povšimnutí? 

Ve svých lekcích dbám na správné nastavení těla a provedení jednotlivých cviků.  Přijďte si aqua fitness vyzkoušet. Zjistíte, že cvičení ve vodě má vlastnosti, které u jiných sportů nenajdete. Posilování je pocitově méně náročné, voda působí celkově blahodárně: je šetrná ke kloubům, pracuje s lymfatickým systémem a za dodržení určitých pravidel je ideálním cvičením také pro těhotné.

Moje “ženský” jsou můj motor, má motivace i má inspirace.

…tak na plavanou u nás v Juklíku

 

 

 
My document title
 

Miluška Stehlíková, recepční

My document title

 

V Juklíku pracuji od roku 2018. Najdete mne hned u vchodu na recepci, která je vždy krásně tematicky vyzdobená a mě se tady moc líbí. Jak prostředí, tak i kolektiv. K mým volnočasovým zájmům patří jízda na horském kole a kolečkových bruslích, máme pejsky, tak i procházky s nimi. Baví mě focení, práce na zahrádce, vaření a hlavně pečení. Občas se dostanu i k šití, pletení a háčkování, málokdy ke čtení a odpočinku. 

 
 

Markéta Šedinová, instruktorka

My document title

 

Poprvé jsem se do Juklíku podívala se svým synem, kdy jsme začali chodit na první kurz. Už v té chvíli jsem si říkala, že tady bych jednou chtěla pracovat. O čtyři roky později se mi to povedlo a jsem za to velmi ráda. Pracovala jsem v plavecké škole jako instruktorka plavání a po narození mých dvou dětí a úspěšnému zakončení akreditovaného rekvalifikačních kurzu instruktorka dětského plavání jsem začala pracovat v Juklíku. Plavání je mým koníčkem. Ve volných chvílích se ráda věnuji své rodině a sportu.

 
 

Marcela Štěpánková, instruktorka


Po úspěšném splnění zkoušek na FTVS UK - učitel plavání C a dokončení kurzu instruktora kojeneckého plavání jsem v roce 2006 doplavala až do Juklíků. Po studiu oboru vychovatelství na Pedagogické fakultě Uk jsem našla obor, který mě plně uspokojuje a kde jsem uvedla do praxe mé sportovní a pedagogické zkušenosti.

Se svým synem ráda sportuji - plavání, in line brusle, kolo, lyže. A když se najde trochu volna, ráda s čokoládou odpočívám u knížek a kvalitních filmů.

 

 

 

 
 

Štěpánka Štrougalová, majitelka Juklíku

My document title

 

V Juklíku jsem od samého počátku, tedy od roku 1988. Plavala jsem sice chvíli závodně a prostředí bazénů mám ráda. ALE. Pláž a moře v Karibiku jsou stejně nejvíc. Žádná zima, hrabla na sníh a zimníky, v šatníku žádné ponožky! Jen tričko a šortky. Ale to je jen taková vzpomínka a sen. Plním si ho tím, že vlastně nechodím do práce, ale k vodě :-)

Vystudovala jsem, jako mnoho mých spolupracovníků, FTVS UK. V Juklíku  tak nějak padá na moji hlavu všechno. Ale mohu se opřít o tým, kterému 100% věřím. Všichni děláme svoji práci s nasazením a snad nám to jde docela dobře. Doma na mě čeká lehce vícečetná rodina.  Ve  volném čase mě můžete potkat na kole, na skialpech nebo někde na ferratě.

 
 

Gábina Tyšlerová, instruktorka


V Juklíku předcvičuji aqua-aerobic od úplného začátku, tj. od roku 2000 :-) Každé pondělí večer se snažím rozpohybovat a pobavit partu holek. A co mi udělalo největší radost? Že mnohé z nich přitáhly ke cvičení i svoje maminky.

Já sama mám ráda vodu v každém skupenství. Takže plavání, lodě, lyže a brusle mě provázejí celý rok.

 
 

Eva Vaněčková, garant metodiky

My document title

 

Sport mě provází od mládí. Lásku k pohybu jsem získala především díky lehkoatletické průpravě, ale nakonec jsem naprosto pevně a věrně „zakotvila u vody“. Profesně se plavání věnuji od roku 1993 . Začínala jsem v plavecké škole Pulec, kde jsem působila nejdříve jako instruktorka plavání, po úspěšném zakončení Trenérské školy FTVS UK - Učitel plavání A - jako metodik.  Po založení sportovního klubu při stejné plavecké škole také jako trenérka III.třídy rychlostního potápění a plavání s ploutvemi.
V Juklíku plavu s dětmi od kojeneckého věku až do staršího školního věku. Plavání v Baby clubu jsem si jako profesi zvolila právě proto, že mohu již od nejútlejšího věku dětí ovlivňovat jejich plavecké zážitky a plavecké dovednosti. Pohyb a sportovní vyžití patří k mému životnímu stylu. Celá moje rodina je tedy tímto směrem také zaměřena a ponejvíce byste nás potkali na kole, na lyžích, na bruslích, u vody, na výletech nebo na vyjíždce na motorce.

 

 

 
 

Lesya Zalkinska

 

V Juklíku jsem ráda už od roku 2009. I když je všude voda, najde se spoustu míst, kde se dá leštit, porovnat, vyluxovat. Pro ty malé trpaslíky v Juklíku je radost zajišťovat pořádek a čisto.

 
 

Hana Zemánková, instruktorka


V Juklíku pracuji jako instruktorka od roku 2002. Věnuji se miminkům od několika málo měsíců na vaničkách i větším dětem na bazénech. Mám dvě dcery a dva syny, se kterými trávím většinu svého volného času a užívám si s nimi Juklík i v roli rodiče. Miluji hory, čokoládu a dobré bílé víno.

 
My document title
 

Lucie Zemánková, barmanka

My document title
 
 

Kateřina Bonušová, fotografka

 
 

Adéla Moravcová Rúčková, ilustrátorka


Jako ilustrátorka žiji svůj sen. Každý den s radostí tvořím nové obrázky, práci si užívám a věřím, že na výsledcích je to znát. Těší mě důvěra každého, kdo si přeje ilustraci ode mne, a cítím naplnění, když tuto důvěru nezklamu. Dlouhodobá profesionální, ale v každém případě milá spolupráce s Juklíkem, mi přináší obrovskou radost. Potěší mě vaše návštěva na mých stránkách www.ilustratorka.cz

 
 

Zuzana Rybářová, novinářka a PR managerka

 

Plavání malých dětí je krásný obor. A byla by škoda, aby to široká veřejnost nevěděla. Pomáhám Juklíku s publikací v médiích. Spolu s majitelkou Juklíku, Štěpánkou Štrougalovou, připravuji články  o vodě, o metodice plavání.  Ale také texty  plné praktických rad o výchově dětí a hlavně o tom, že být rodičem neznamená, že končí zábava (ať už pro děti nebo dospělé). Jsem také šéfredaktorkou portálu o cestování s dětmi www.malydobrodruh.cz. Doma mám dvě malé dobrodružky a jednoho velkého dobrodruha, se kterým vedu kreativní agenturu Amaze.Media.

 

Plavání dětí Praha 5

My document title

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.