Kontakt

Juklík, s.r.o. - Praha 5 -Stodůlky

U Jezera 2031/34

155 00 Praha 5Telefon: 251 610 441

Telefon: 251 611 979 přímá linka v době úředních hodin

Email: babyclub@juklik.cz


My document title

Telefonické úřední hodiny

Helena Junková, Ivana Matějková

251 611 979, 251 610 441

Pravidelné úřední hodiny:

Telefonické úřední hodiny
o prázdninách 

Zápisy do kurzů a všechny administrativní informace můžete řešit s Helenou Junkovou nebo Ivanou Matějkovou. V tuto dobu dostanete zasvěcené informace ohledně volných míst, možností přesunu hodin a rádi vám vysvětlíme veškeré dotazy, které se týkají provozu a zápisu do kurzů v Juklíku. Můžete volat ve výše uvedených hodinách nebo kdykoliv v provozní době a na recepci můžete zanechat vzkaz s telefonním číslem. Budeme vás kontaktovat v co možná nejkratší době.

My document title

Hodiny „otevřených dveří“:

O prázdninách se nekonají.  

Pondělí - pátek 9.00 - 12.00 hod

V tuto dobu se vám budeme plně věnovat a rádi vás provedeme našimi prostory. Pokud se předem objednáte na vámi stanovený termín, bude to příjemné. Budeme se ale na vás těšit i bez předchozí rezervace :-) Pokud vám více vyhovuje večerní termín, po předchozí domluvě je také možný.

My document title

Otevírací doba:

O prázdninách je Juklík pro běžné kurzy uzavřen 

pondělí 8.30 - 19.00 hod
úterý 8:30 - 19.00 hod
středa

8.30 - 19.00 hod

čtvrtek

8.30 - 19.00 hod

pátek

8.30 - 12.00 hod

Podle aktivit některé dny i dříve a déle. Pro akce máme otevřeno i v sobotu a v neděli.

My document title

S případnými dotazy ohledně kvality
a hygieny vody
se můžete obracet na Radka Jonáše - radek.jonas@juklik.cz

 

S případnými dotazy ohledně metodiky plavání se můžete obracet na Evu Vaněčkovou nebo Hanku Ludvíkovou - eva@juklik.cz, hanka@juklik.cz

 

S případnými nezařaditelnými :-) dotazy ohledně Juklíku se můžete obracet na majitelku Juklíku - Štěpánka Štrougalová - stepanka.strougalova@juklik.cz

budova zvenčí
velký bazén
malý bazén
interiér
My document title

Jak se k nám dostanete?

Autem   5002´44.244"N       14019´33.132"E

Pro většinu bude příjezdová ulice Jeremiášova. Na světelné křižovatce u benzinky Šafránka zabočíte doleva (ti co jedou do města) nebo doprava (ti co jedou z centra). Zabočíte do sídliště a ulice Mukařovská vás přivede po cca půl kilometru k ulici U Jezera - od světel je to pátá ulice doprava. Signálem k odbočení pro vás může být i zpomalovací zábrana na silnici. Projedete, respektive obkroužíte skoro celou ulici s panelovými domy po pravé ruce a jste na místě. Protože před vrata se všichni návštěvníci nevejdou a navíc zde platí zákaz zastavení, je lepší využít dostatek parkovacích míst v přilehlých ulicích. Na pražské poměry se zde velmi dobře parkuje.

Metrem

Vaší cílovou stanicí bude zastávka metra Luka. Nově disponuje i výtahem na kočárky. Juklík je odtud 200 metrů východně vzdušnou čarou. Minete turnikety na označení lístků a první možnou se dáte doleva a hned po pravé straně je možno sjet kočárkem. Pak dál budete pokračovat ve směru jako když jste vycházeli z metra (asi 50 metrů), přejdete silnici a už před sebou uvidíte oplocenou zahradu Juklíku. Pokud půjdete bez kočárku, naučíte se proběhnout přes horní parkoviště.

Tramvají

Bohužel nejbližší tramvajová zastávka je od Juklíku přes 2 km a bude tedy lepší zvolit jiný dopravní prostředek.

Autobusem

Do zastávky Luka vás zavezou tyto autobusy: 174,225,230,249,301,352. Juklík je odtud 200 metrů vzdušnou čarou. Vydáte se cca 200 metrů po ulici Mukařovského, pak zabočíte vlevo do ulice U Jezera a po osmdesáti metrech vpravo uvidíte oplocenou zahradu Juklíku. Cestu je možno zkrátit přes přilehlá parkoviště.

Pěšky

Kdo půjde pěšky, tak okolí zná velmi dobře a určitě nebude bloudit. Najdete nás hned pod zimním stadionem.

Na kole

Přestože naše okolí protíná cyklostezka asi nejlepší a nejbezpečnější bude držet se Prokopského potoka a Centrálního parku. Od retenční nádrže, podle které má naše ulice název, uvidíte mezi paneláky náš objekt. Je to ta nádrž, přes kterou nevede tubus metra.

Na in-linech

Terén není  úplně rovinatý, přesto Centrální park poskytuje několik cest, které vás dovedou na správné místo. Lékárnička v provozovně je :-)

Plavání dětí Praha 5

My document title

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.