Storno

My document title

 

STORNO PODMÍNKY

Storno podmínky jsou shodné pro obě  provozovny Juklíku. Jsou vždy uvedeny na plavence.  Storno kurzu je možno provést osobně, telefonicky, mailem (Juklík Praha 5 - zapis@juklik.cz, Juklík Praha 10 - pripotocni@juklik.cz).
Následně je nutné předložit doklady o zaplacení (příjmový doklad, průkazka) a občanský průkaz.

 

DĚTI - plavání - běžné kurzy

Obecně pro storno podmínky platí, že se vrací 50% z poměrné částky ještě 6 týdnů po zahájení kurzu a 100% se vrací u pokročilých 14 dnů před zahájením kurzu a u začátečníků 14 dnů po zahájení kurzu. Každý kurz má své konkrétní storno podmínky, které jsou určeny konkrétním datumem. 

 

-------------------------------------------

 

Storno podmínky pro kurz od září do prosince 2021

 

storno typu A: pro pokročilé, pro děti, které na plavání již někdy v Juklíku chodily: do 20.8.2021 se vrací 100%. Do 5.11. 2021 se vrací 50% z poměrné částky, která zbývá do konce kurzu. Po tomto datu bez nároku na vrácení peněz.

 

storno typu B: pro začátečníky, pro děti, které na plavání v Juklíku ještě nechodily: do 10.9.2020 se vrací 100%. Do 5.11.2021 se vrací 50% z poměrné částky, která zbývá do konce kurzu. Po tomto datu bez nároku na vrácení peněz.

Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů a ani se nepřevádí do dalších kurzů. Za nevyčerpané služby se peníze nevracejí.

-------------------------------------------

Pokud se otvírají lekce s posunutým termínem zahájení, jsou i storno podmínky upraveny. Vždy jsou tyto storno podmínky uvedeny na plavence - doklad, který vás opravňuje ke vstupu do prostor a zároveň slouží jako doklad o zaplacení.

V případě jakýchkoliv nejasnotí nebo pochybností nás obratem kontaktujte. Rádi vám vše vysvětlíme :-)

 

 

 

INDIVIDUÁLNÍ lekce 

Storno individuální lekce lze provést osobně nebo telefonicky. Pokud k omluvě dojde později než 24 hodin před zahájením lekce, činí storno poplatek 20% z ceny omlouvané lekce.

 

VANIČKOVÉ plavání, pro děti od 2 do 6 měsíců 

Lekce vaniček je možno stornovat bez udání důvodu kdykoliv. Pokud je storno provedeno 24 hodin před zahájením lekce, činí strono poplatek 10% z ceny jednotlivé lekce. Při pozdějším stornování bez nároku na vrácení peněz.

 

JEDNOTLIVÉ AKCE pro rodiny s dětmi, pro děti

V průběhu roku probíhají v Juklíku akce pro děti - Pyžamková párty, volné plavání=juklíkování, přednášky, plavecké závody ....

Akce se hradí předem a vždy jsou při platbě doplněny konkrétními storno podmínkami. Obecně platí, že 7 dnů před zahájením akce se vrací 100%. Po tomto termínu bez nároku na vrácení peněz. Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů a ani se nepřevádí na další akci. Většinou je ale vstupné na danou aktivitu přenosné. Pokud si nebudete chtít akci hradit předem, je možno si zavolat večer před dnem konání a v případě volných míst si místo rezervovat.

 

AQUA-AEROBIC

Peníze se nevrací a ani se nepřevádí do dalších kurzů. Za nevyčerpané služby se peníze nevracejí. Ale! Aquaaerobic je jediná aktivita v Juklíku, kdy je kurzovné přenosné. V případě dlouhodobé nemoci nebo jednotlivé neúčasti na lekci můžete legitku předat jakémukoliv vámi vybranému náhradníkovi. Nebo je také možno se zúčastnit lekce v náhradním termínu.

 

TĚHOTNÉ

Storno poplatek činí 10% ze zaplacených lekcí, které zbývají do konce kurzu od data zrušení. Storno je zapotřebí nahlásit alespoň 24 hodin před zahájením vaší lekce. Za nevyčerpané služby se peníze nevracejí. Po řádně omluvené lekci je možno čerpat lekci v náhradním termínu.

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.