Velký bazén, 30´ + 45´

Tento bazén navštěvují děti od cca 18 měsíců

Skupinky jsou rozděleny podle  pokročilosti a věku. Věkové rozpětí  dané lekce je 6 měsíců. Ve skupině je maximálně 8 plaváčků, samozřejmě s jedním rodičem (doprovázející osobou). Lekce trvá 30 minut a je plně vedená. K dispozici je řada pomůcek, které se používají pro propracovanou metodiku používanou v jednotlivých hodinách. Starší děti jsou  ve vodě již bez rodičů. Po plavání je plně k dispozici příjemné zázemí pro aklimatizaci - herna + minibar.

 

Podle stupně pokročilosti se nabízí lekce v trvání 45 minut. Do těchto skupinek se zařazuje po konzultaci s instruktorkou.

 

Skupinky jsou vždy rozděleny podle věku a pokročilosti. Náhradní hodiny jsou organizovány v poměru 1:1 a i na náhradních hodinách je zapotřebí vždy dodržovat věk a pokročilost. Zaručí  to  kvalitu všech lekcí, i těch náhradních.

Starší děti (od cca 5 let plavou bez rodičů - záleží na stupni pokročilosti) a dětem od cca 8 let - záleží na pokročilosti, se nabízí lekce, které trvají 45´. Bazén HEYrovského se nabízí podle stupni pokročilosti, od cca 8 let.


Lekce na Valkém bazénu probíhají každý všední den od 8.30 do 18.30 hod. Na přesné termíny volných míst pro vaši kategorii nás můžete kontaktovat v úředních hodinách, kdy jsme vám plně k dispozici
Termín lekce je zapotřebí skloubit s režimem dítěte. Ideální je zvolit takovou denní dobu, kdy je dítě vyspalé, dobře naložené. Je také velice důležité dodržet, aby dítě do bazénku šlo alespoň hodinku po jídle. S plným bříškem se špatně plave a mohlo by dojít ke zvracení. Pokud by termín lekce nevyhovoval nebo by se dítě svoji pokročilostí hodilo do jiné skupinky, je možno - v případě volných míst - dělat přesuny i v průběhu kurzu.

Před plaváním i po plavání je možno plně využít zázemí Juklíku.

 

Na co nezapomenout
pro děti pro rodiče
2 osušky osušku
plavky plavky
pro menší děti - náhradní plenu hygienické potřeby
hygienické potřeby plavenku opravňující ke vstupu

 

Nehledejte v tom žádnou vědu :-) Nutné je zabalit plavky, osušky  a doboru náladu.  Po první lekci uvidíte, zda vám něco udělá lepší službu nebo ne. Nepotřebujete koupací čepice ani župánky nejsou bezpodmínečně nutné, boty k vodě také nejsou nutné. Buničina na vysušení oušek je k dispozici na místě. Fény také.

 

Obecné informace
věk počet doba trvání věkové rozpětí skupinky náhradní hodiny v poměru
od cca 15měsíců 8 děti + rodič (starší děti bez rodičů) 30´ ve vodě+ využití vybavených heren před i po plavání (starší děti 45´) 6 měsíců 1 : 1

 

Technické informace
rozměr (m) hloubka (m) teplota (Co) ošetření vody
11,00 x 6,00 1,20 29 - 30 automatické dávkování chemikálií + úplná ozonizace

 

 

CENÍK naleznete ZDE.

 

Plavání dětí Praha 5

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.