Velký bazén, 30´

My document title

Tento bazén navštěvují děti od cca 18 měsíců

Skupinky jsou rozděleny podle  pokročilosti a věku. Věkové rozpětí  dané lekce je 6 měsíců. Ve skupině je maximálně 8 plaváčků, samozřejmě s jedním rodičem (doprovázející osobou). Lekce trvá 30 minut a je plně vedená. K dispozici je řada pomůcek, které se používají pro propracovanou metodiku používanou v jednotlivých hodinách. Starší děti jsou  ve vodě již bez rodičů. Po plavání je plně k dispozici příjemné zázemí pro aklimatizaci - herna + minibar.

  

Skupinky jsou vždy rozděleny podle věku a pokročilosti. Náhradní hodiny jsou organizovány v poměru 1:1 a i na náhradních hodinách je zapotřebí vždy dodržovat věk a pokročilost. Zaručí  to  kvalitu všech lekcí, i těch náhradních.

Starší děti (od cca 5 let plavou bez rodičů - záleží na stupni pokročilosti). Bazén HEYrovského se nabízí podle stupni pokročilosti, od cca 10 let.


Lekce na Valkém bazénu probíhají každý všední den od 8.30 do 18.30 hod. Na přesné termíny volných míst pro vaši kategorii nás můžete kontaktovat v úředních hodinách, kdy jsme vám plně k dispozici
Termín lekce je zapotřebí skloubit s režimem dítěte. Ideální je zvolit takovou denní dobu, kdy je dítě vyspalé, dobře naložené. Je také velice důležité dodržet, aby dítě do bazénku šlo alespoň hodinku po jídle. S plným bříškem se špatně plave a mohlo by dojít ke zvracení. Pokud by termín lekce nevyhovoval nebo by se dítě svoji pokročilostí hodilo do jiné skupinky, je možno - v případě volných míst - dělat přesuny i v průběhu kurzu.

Před plaváním i po plavání je možno plně využít zázemí Juklíku.

 

Na co nezapomenout  
pro děti pro rodiče
2 osušky osušku
plavky plavky
pro menší děti - náhradní plenu hygienické potřeby
hygienické potřeby plavenku opravňující ke vstupu

 

Nehledejte v tom žádnou vědu :-) Nutné je zabalit plavky, osušky  a doboru náladu.  Po první lekci uvidíte, zda vám něco udělá lepší službu nebo ne. Nepotřebujete koupací čepice ani župánky nejsou bezpodmínečně nutné, boty k vodě také nejsou nutné. Buničina na vysušení oušek je k dispozici na místě. Fény také.

 

Obecné informace        
věk počet doba trvání věkové rozpětí skupinky náhradní hodiny v poměru
od cca 15měsíců 8 děti + rodič (starší děti bez rodičů) 30´ ve vodě+ využití vybavených heren před i po plavání (starší děti 45´) 6 měsíců 1 : 1

 

Technické informace      
rozměr (m) hloubka (m) teplota (Co) ošetření vody
11,00 x 6,00 1,20 29 - 30 automatické dávkování chemikálií + úplná ozonizace

 

 

CENÍK naleznete ZDE.

 

Plavání dětí Praha 5

My document title

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.