Zápisy na kurzy

tužka zapis My document title

 

 

Pokud chcete vědět, kdo vaši nebo náhradní lekci vede, rádi vám tuto informaci poskytneme.

Kontaktovat nás můžete osobně nebo telefonicky - 251 610 441.

 

 

Zápis na kurz od září 2024 - dětské aktivity

Zápisy jsou již v plném proudu.  Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. čísle - 251 610 441.

 

Můžete kontaktovat telefonicky Juklík na Praze 5 - 251 610 441 

Telefonické úřední hodiny o prázdninách

Nebereme žádné předformuláře, žádné předobjednávky. Těšíme se  na váš telefonát a vše domluvíme k oboustranné spokojenosti.

Nemáme předem daný přesný rozvrh kdy která věková kategorie plave. Rozvrh stavíme dle zájmu. 

Společně budeme vybírat termín a skupinku dětí. Přesně pro věk a pokročilost vašeho dítěte. 

 

Kurzovné je možno platit pouze osobně. Hotově nebo kartou.
Fakturu je možno vystavit pouze na firmu, která vlastní DIČ.

Pro lepší orientaci si vás dovolujeme informovat, že se specializujeme na plavání malých dětí. Kapacita bazénu v Juklíku není nafukovací. Volná místa dokážeme nabídnout všem dětem, které už někdy "plavaly". Vždy se najde nějaké volné místo pro děti začátečníky do 15 měsíců. Starší děti - začátečníky většinou doučíme na individuálních hodinách a časem se pak mohou zařadit do běžných kurzů. Každé dítě je jiné a proto je nejlepší osobní domluva.

 

Doporučujeme před platbou kurzu zkontrolovat, zda a případně kolik lekcí budete plánovaně nepřítomni. Hradíte si balíček lekcí, kdy se počítá s vaší pravidelnou účastí.

Samozřejmě je možné, že některou lekci budete omlouvat z důvodu nemoci. Náhrady jsou samozřejmě možné. Ale. Pokud plánujete dovolenou, ozdravné pobyty, prodloužené víkendy …. absence se nahromadí a pak je těžké vše nahradit. Nevychozené lekce i finance propadají, do dalších kurzů se nepřevádí.

Pokud víte, že vaše plánovaná absence bude vysoká, ponechte raději kurz na další období. Na dobu, kdy budete vědět, že vaše účast bude pravidelná.

 

Pokud budete telefonovat ohledně termínu, je dobré vědět:

  • lekce ve vodě trvá 30'
  • určitě počítejte s příchodem do Juklíku cca 20'-30' před lekcí 
  • po plavání se zdržíte minimálně 40'-60'
  • promyslete program sourozenců, dobu dojezdu, jak a kdy jíte a spíte, jak je to v práci, jaký program má manžel, kdo bude hlídat druhé dítě ..... ať při nabízených termínech víte, který den a čas je vyhovující, který méně a který vůbec nepřipadá v úvahu
  • i když jsou v Juklíku velmi vstřícné strono podmínky, je dobré je znát a seznámit se s nimi. Najdete je i na konci stránky. 
  • v Provozním řádu a v Obchodních podmínkách nejsou žádné záludnosti, ale i tak stojí za přečtení
  • abychom už s vámi mohli vše v klidu domlouvat a zapsat rezervaci kurzu, vyplatí se nová registrace. Registrujete dítě. Pokud jste již někdy do Juklíku chodili a svoji registraci jste si již dělali, nemusíte se registrovat znovu. S případným zapomenutým heslem vám pomůžeme. Pokud přihlašujete sourozence, registrujte sourozence k již zavedenému účtu jako dalšího plaváčka. (náhradový systém, nastavení uživatelů, přidat nového zákazníka pod tento účet)
  • vše ostatní domluvíme telefonicky
  • pokud budete chtít, můžete se kouknout na doporučení jaké věci si vzít na první lekci :-)

 

CENÍK pro kurz od září do prosince 2024.

Kurzovné je možno platit pouze osobně. Hotově nebo kartou. Fakturu je možno vystavit pouze na firmu, která vlastní DIČ.

  15 lekcí
pondělí
16 lekcí
úterý, středa, čtvrtek, pátek
malý bazén 8 400 8 960
velký bazén 30' 8 400 8 960

 

Kurz bude probíhat od 2.9.2024 do 20.12.2024.
Odstávky: 28.10.

 

Mohla by vás zaujmout PÁTEČNÍ ŠŤASTNÁ VLNA V JUKLÍKU - kurz s 50% slevou, malý bazén v Juklíku na Praze 5, děti začátečníci ve věku 5 - 10 měsíců

 

Storno podmínky pro kurz od září do prosinec 2024

storno typu A: pro pokročilé, pro děti, které na plavání již někdy v Juklíku chodily: do 16.8.2024 se vrací 100%. Do 22.11.2024 se vrací 50% z poměrné částky, která zbývá vyčerpat od data stornování do konce kurzu, a to bez ohledu na čerpání lekcí před stornem. Po tomto datu bez nároku na vrácení či převedení. Týká se peněz i služeb.

Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů a ani se nepřevádí do dalších kurzů. Nevyčerpané lekce se do dalších kurzů nepřevádí a ani se za ně nevrací peníze.  Výjimky neděláme, a to ani ze zdravotních důvodů. Nevyčerpané služby propadají. 

 

storno typu B: pro začátečníky, pro děti, které na plavání v Juklíku ještě nechodily: do 13.9.2024 se vrací 100% z poměrné částky, která zbývá vyčerpat od data stornování do konce kurzu, a to bez ohledu na čerpání lekcí před stornem. Do 22.11.2024 se vrací 50% z poměrné částky, která zbývá vyčerpat od data stornování do konce kurzu, a to bez ohledu na čerpání lekcí před stornem. Po tomto datu bez nároku na vrácení či převedení. Týká se peněz i služeb.

Peníze se nevrací ani ze zdravotních důvodů a ani se nepřevádí do dalších kurzů. Nevyčerpané lekce se do dalších kurzů nepřevádí a ani se za ně nevrací peníze.  Výjimky neděláme, a to ani ze zdravotních důvodů. Nevyčerpané služby propadají. 

-------------------------------------------

Pokud se otvírají lekce s posunutým termínem zahájení, jsou i storno podmínky upraveny. Vždy jsou tyto storno podmínky uvedeny na plavence - doklad, který vás opravňuje ke vstupu do prostor a zároveň slouží jako doklad o zaplacení.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo pochybností nás obratem kontaktujte. Rádi vám vše vysvětlíme :-)

Plavání dětí Praha 5

My document title

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.