Vychytávky v náhradovém systému

My document title

 

Připomínáme pár užitečných drobností, které by vám mohly uniknout. 

Víme, že pokud dny běží podle plánu, zdá se být vše snadné.
Ale někdy se stane, že se dny zamotají a hodně věcí se komplikuje. 
Vstřícné kroky ze strany Juklíku jsou obrovské, ale samozřejmě mají své hranice. 

 

 

Pokud byste odpověď na svoji otázku nenašli v "nápovědě",
určitě nás se svým dotazem kontaktujte na akce@juklik.cz
Rádi vám poradíme. 

 

Čerpání náhradních kreditů za omluvené lekce z právě běžícího kurzu

Je možno v Juklíku čerpat za omluvené lekce náhradní hodiny?

 

S kurzem si hradíte balíček služeb, kdy se počítá s vaší pravidelnou účastí. 

Může se ale stát, že musíte svoji lekci omluvit. Za řádně a včas omluvené lekce můžete čerpat náhrady.

Náhrady můžete čerpat do konce kurzu několika způsoby:

  • vedené lekce plavání - termíny si vyhledáváte u sebe v systému v "kalendáři"
  • lekce volného plavání - 1 kredit = 2 osoby do vody (dítě se počítá), termíny vyhledáváte u sebe v systému v kalendáři, podrobné informace najdete na odkazu na volné plavání, volné plavání nabízíme v délce 30' nebo 60'
  • nedělní lekce aqua-aerobicu - 1 kredit = 1 osoba na lekci, podrobné informace naleznete na odkazu na nedělní lekci aqua-aerobicu
  • NOVINKA - od ledna 2024. Své včas omluvené lekce jste nestihli nahradit do konce probíhajícího kurzu? Můžete své kredity použít na lekce volného plavání (pro sebe i pro kamarády) první měsíc v navazujícím kurzu (upřesnění: konec kurzu v prosinci - možnost využití v lednu, konec kurzu v březnu - možnost využití v dubnu, konec kurzu v červnu - možnost využití v září). Podmínkou není platba navazujícího kurzu. Počet míst na volné plavání je omezený. Nabídka platí pouze v prvním měsíci navazujícího kurzu a do naplnění kapacity. (Ano, může se stát, že již nebude volné místo. Z toho důvodu vždy doporučujeme čerpat přednáhrady v právě probíhajícím kurzu a nenechávat řešení na poslední chvilku či do dalšího kurzu na volné plavání). Termíny volného plavání jsou zveřejněny vždy se zahájením kurzu.
    Čerpat nevyčerpané kredity z ukončeného kurzu a zapsat se na volné plavání v prvním měsíci navazujícího kurzu systém neumožňuje. Svůj zájem je zapotřebí napsat na  akce@juklik.cz
    Je opravdu zapotřebí svůj zájem o čerpání kreditů z předchozího kurzu řešit písemnou zprávou na  akce@juklik.cz Pokud v následujícím kurzu pokračujete, máte samozřejmě možnost čerpat své nové kredity jako přednáhradu. Pokud si ale na kredity z následujícího kurzu uděláte rezervaci na volné plavání, nelze duplicitně čerpat na stejnou lekci volného plavání kredity z předchozího kurzu. Pokud tak učiníte a napíšete nám, ať se kredity z právě běžícího kurzu přepíšou na kredity z předchozího kurzu, nemůžeme vám vyhovět. Systém neumožňuje vaše přání zrealizovat. Odpovíme vám, že si musíte napřed lekce omluvit a až pak je možnost vás zapsat na volné plavání na kredity z předchozího kurzu. Ano, může se stát, že po omluvě už nebude na stejné místo termín volný. Případně snad bude možnost vybrat jiný termín. 

    • Došlé zprávy ohledně rezervace termínu na volného plavání v následujícím kurzu budeme postupně zpracovávat se zahájením dalšího kurzu (tj. první týden v lednu, první týden v dubnu, první týden v září)

 

Doporučujeme čerpat přednáhrady. Ke konci kurzu se může stát, že budete nuceni lekci omlouvat a pak už by nemusel být na náhradní lekci čas. Čerpat přednáhrady se určitě vyplatí. Počet čerpaných lekcí nad rámec uhrazených lekcí můžete snížit omluvou své lekce nebo lekce čerpané nad rámec uhrazených lekcí doplácíte s 50% slevou.

Nevyčerpané lekce se do dalších kurzů nepřevádí a ani finance se za nevyčerpané lekce nevrací.

 

V systému jste svoji lekci "omluvili pozdě"

Jednou za kurz můžete zažádat o převod "pozdě omluvené lekce" na omluveno.(v kolonce status musí být "pozdě omluveno") Po obdržení žádosti, budete mít do týdne přeprogramovanou "pozdě omluvenou lekci" na "omluveno". Tím se vám navrátí kredit k možné náhradě. Žádost o převod můžete zaslat obratem po zadání "omluvit pozdě" na akce@juklik.cz . (Nejpozději však vždy do konce kurzu, příklad: kurz končí 22.12., žádost můžete zaslat do 22.12. Na žádosti zaslané 23.12. a další termíny již nelze brát zřetel). Pokud v Juklíku plavou z jedné rodiny dvě děti, tři děti ..... má rodina možnost zažádat 2x, 3x ... o převod "pozdě omluvené lekce" a je jedno, které dítě si tuto možnost vybere. (Konkrétní příklad: Máte dvě děti. Anička si vybere dvakrát převod pozdě omluvené lekce na omluvenou, Tomášek už na převod nemá nárok ....) Podrobnosti naleznete v nápovědě

 

Ohleduplnost všech se vyplatí pro každého plaváčka

Omluvu lekcí lze udělat nejpozději do 21.00 hod předchozího dne. Čím dříve se lekce omluví, tím spíše se obsadí náhradníkem. V současné době se nám nezvykle často objevuje, že večer před lekcí se omluví velké množství lekcí. Většinou ze strany náhradníků. Je to škoda. Protože jen málo rodin může a chce na poslední chvilku měnit svůj program na následující den a uvolněných lekcí využít. Uvolněné lekce na poslední chvilku většinou propadají. Pokud víte o své absenci, omlouvejte, prosím, co nejdříve. 

 

Čerpáte přednáhrady 

Doporučujeme přednáhrady čerpat.  Stav svých odchozených lekcí si můžete zkontrolovat horní lišta - náhradový systém - kurzy - kolonka "doplatit". Lekce čerpané nad rámec uhrazených lekcí snížíte omluvou svých lekcí nebo počítejte s doplatkem. Lekce čerpané nad rámec uhrazených lekcí se hradí s 50% slevou. Po zjištění čerpání lekcí navíc, proveďte doplatek ke konci kurzu na recepci dané provozovny. 

 

Zadávat si "hlídáné lekce" se určitě vyplatí

Veškeré podrobnosti k "hlídání lekcí" naleznete v nápovědě. Můžete si zadat hlídané lekce až do konce kurzu ......  

  

 Pokud by bylo technicky něco nejasného, určitě nás kontaktujte na akce@juklik.cz

 

Plavání dětí Praha 5

My document title

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.