Reference

My document title

reference

Nešeptejte si vaše názory. Řekněte je nám. Potěší nás názor kladný, ale i méně pochvalný :-)

Poděkování

Chci vám tím poděkovat za založení Jukliku a možnost plavat s dětmi téměř od narození. Připravili jste skvělé zázemí, výborné učitele, super atmosféru, vždy ochotný personal a hlavně spoustu šťastných a spokojených děti s láskou k vodě a tím mnoho klidných rodičů, kteří se nebojí o své děti při vodních hrátkách...jsem moc ráda, že se děti učí plavat v Jukliku. Nikdy nás nenapadlo přestat. Velke díky patří všem učitelům, kteří s námi od malička plavali a učili je všemu ve vodě. Letos v lednu to bylo 12 let co jsem s Denisem poprvé přišla na vanicky. A s Viktorkou letos v Jukliku oslavime už 9.let. Oba miluji vodu a plavání. Jsem na ně pyšná a Jukliku vděčná....
Děkuji. Jen tak dál. Vaše práce má velký smysl.

S pozdravem
Marketa S.
fabooparty.cz

 

blog rosa mitnik

Je zajímavé si přečíst, jak si žijí plaváčci v Juklíku, co na bazéně prožívají, jaké mají maminky pocity ..... někdy si říkáme, že víme všechno, ale řádky umí překvapit. Pěkné počtení. Z pera maminky Mirky

 

 

Poděkování

Juklík chválíme rádi, stoprocentně si to zasloužíte☺ A nejsme sami, na atletice na FTVS jsme se bavili s dalšími rodiči o plavání a i všichni ostatní se shodli na tom, že Juklík má dobrou pověst☺

Nejlepší vizitkou pro Juklík byli naše dvě mořské vydry, které jsme nemohli 14 dnů na Sardinii dostat z vody - Kubík skákal do vln a Klárka byla stále pod vodou a plavala a plavala - oba naprosto šťastní, každý po svém, ale oba v naprostém souladu s vodou. A to je pro mě to nejdůležitější, co (nejen jim) Juklík dokáže dát.

Moc za to děkujeme!
Lucie S.

 

Příměstský tábor v Juklíku na Praze 5
Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za letošní i všechny předchozí tábory v Juklíku.  Za všechnu poctivou práci, energii a nápady, které našim dětem věnujete. Nemohla jsem ani uvěřit tomu, že Kubík byl na táboře letos už popáté. Pamatuje si témata všech ročníků i se všemi detaily, což asi nejlépe ilustruje to, jak byl z tábora každý rok nadšený. První tři roky jsme ranní příchody provázeli pokaždé pláčem, protože na táboře s Kubíkem  nemohla zůstat naše malá Klárka - a přitom tak moc chtěla. Letos a loni se už dočkala - a užila si s bráchou všechno včetně skákání do bazénu v pyžamu. Letos největší nadšení sklidilo jednoznačně létání, i když další dinosauří překvapení měla také velký úspěch :-) Obdivuji pestrost a množství aktivit, které každoročně pro děti vymýšlíte. Příprava, která je pro to potřeba a kterou táboru věnujete - je vidět a děti díky ní celý týden táborem žijí. A nejen jeden týden, dodnes nám doma vlaje pirátská vlajka a letos jsme opět využili olympijskou pochodeň. Poslední poděkování je za krásnou fotogalerii a za letošní oslavu narozenin naší Klárky - radost z dortu, svíček a dárků byla veliká a Klárka až do konce prázdnin každému vypravovala, jak slavila na táboře.
Moc se těšíme na další vodní dovádění v Juklíku!
Klárka a Kubík S. s maminkou

 

Poděkování ke konci kurzu, Juklík Praha 10
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za skvělý kurz lektorce Aleně Vognarové. Je profesionální, milá, vtipná a hodiny mají spád. Vždy nás překvapí něčím novým. Plavání nás bavilo s Majdou obě a do Juklíku se vrátíme i v září, i když jsem to původně neplánovala. Děkuji též paní Lucce v kavárně za barem, je milá, ochotná a příjemná. Užijte si léto. Pavlína Č.

 

Poděkování na Fb
S Karolínkou moc děkujeme za skvělé dva roky strávené v Juklíku. Díky vám máme doma šikovného plaváčka, který vodu bezmezně miluje. Určitě se uvidíme při Juklíkováních a když to dobře půjde, tak v září skočíme do vody rovnýma noha i s tou mladší. L.Studená

 

Reakce na víkendové volné plavání a cvičení s Monkey's Gym v Juklíku na Praze 5

 

 

Moc děkujeme za vaši dnešní akci ! S dcerkou jsme si užily jak bazén, tak skvělou tělocvičnu. Bydlíme kousek od Přípotoční, tak to půjdeme prozkoumat i tam. Mějte se moc pěkně. E+V

 

 

Poděkování
Děkujeme všem zaměstnancům za příjemně strávené společné chvíle v Juklíku na Praze 5.
Krásné sluníčkové léto a v září na viděnou se těší  Sofinka a Laurinka

plavání v Juklíku plavání v Juklíku

 

Názor na plavecké závody

Bylo to super, jako vždy a společná disciplína pro nás nakonec skončila bronzovou madailí. Jupíííí.
Jana Vohanková Šináglová

plavecké závody v Juklíku

 

Názor na plavecké závody

Líbí se mi atmosféra závodů, kdy všichni fandí, s plným nasazením a všem. Závody byly moc prima, skvěle připravené a zorganizované - moc díky a těšíme se příště.
Věra Pázlerová a Adam a Andy

plavecké závody v Juklíku

 

 

Poděkování, Příměstský tábor v Juklíku na Praze 5
Chtěla jsem vám ještě dát vědět, že jsme moc spokojeni - dcera je úplně nadšená, takto spokojená ještě nikde nebyla. Večer se nemůže dočkat až ráno zase půjde do "té školky". Moc děkujeme za milé instruktorky a báječný program, za rok ji určitě budeme chtít opět přihlásit.
S pozdravem Petra Š.

 

Poděkování, Příměstský tábor v Juklíku na Praze 5
Ještě bych chtěla moc poděkovat za příměstský tábor s Hankou a Verčou. Emě i Elišce se moc líbil, litovaly, že trvá jen 5 dní a Eliška mě několikrát žádala, abychom ho příští rok nezapomněi zase objednat. Každopádně Hanka, Verča i Ivana odvedly výbornou práci, což dokazují i fotky na Vašem webu, a prosím, abyste jim předala naše velké díky. 
Děkuji a přeji pěkné letní dny.
Eva K.

 

Poděkování, Příměstský tábor v Juklíku na Praze 5
Dobrý den Evo, ráda bych Vám, Elišce a Aleně poděkovala za krásný tábor. Nicolka má spustu zážitků a moc se ji tam líbilo. Plavání v pyžamech zanechalo ostatní aktivity trochu v pozadí, ale postupně se dozvídáme i o dalších činnostech, co jste s dětmi prováděly, je vidět, ža pracujete s dětmi rády a s nadšením, vypadá to, že se skutečně nenudily. 
Moc děkujeme!
Petra a spol.

 

Poděkování, Příměstský tábor v Juklíku na Praze 5
Veliké poděkování a naši maximální spokojenost chceme vyjádřit alespoň touto cestou. Celý týden chodila naše dcera na PT Juklik s obrovským nadšením a zápalem. Lektorky Marcelka ,Evička a Kačenka  mají náš obdiv za velký kus práce na přípravě a realizaci celého tábora. Citlivost a individuální přístup k dětem všech lektorek, dokážeme zvlášť ocenit jako rodiče hendicapovaného dítěte. Už teď se těšíme na září až se všichni znovu  uvidíme v Juklíku Stodůlky.
Vděční rodiče Martinky V.

 

Velmi zajímavý dopis od rodičů. Určitě stojí za přečten
Znění celého dopisu

Plavání dětí Praha 5

My document title

Objekt v Praze 5 Stodůlkách představuje špičku mezi bazény určenými pouze pro plavání kojenců a plavání dětí.

Plavání dětí Praha 10

V gymnáziu v Přípotoční jsou prostory Juklíku s bazénem pro plavání dětí, vaničkou, barem a hernou pro děti.

Plavání pro těhotné

My document title

Plavání pro těhotné.

Newsletter

Dostávejte nejaktuálnější informace ze světa Juklíka, které pro vás každý týden připravujeme. Stačí se přihlásit.